Посадовій особі ВП «Кам’янка-Бузька дистанція колії» ДТГО «Львівська залізниця» оголошено підозру у порушенні законодавства про охорону праці, що спричинило загибель людей.
За процесуального керівництва прокуратури Львівської області, посадовій особі ВП «Кам’янка-Бузька дистанція колії» ДТГО «Львівська залізниця» оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 271 КК України – порушення вимог законодавства про охорону праці, що спричинило загибель людей.
Встановлено, що службовець, виконуючи обов’язки майстра колії, не вжив належних заходів безпеки при організації руху дефектоскопічного візка, що призвело до смертельного нещасного випадку - наїзду вказаного транспортного засобу на двох працівників залізниці на перегоні Сапіжанка-Добротвір, внаслідок чого один з них загинув.
За ініціативною процесуального керівника, підозрюваний відсторонений від посади. Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні триває.
