Два малюка на прізвище Кравченко , зі Львова та Дніпродзержинська , знайшли однакову смерть у каналізації. Хлопчики були одного віку - два роки - і загинули за однакових обставин .
Учора у Львові на Янівському кладовищі поховали маленького Діму Кравченко. 10 жовтня хлопчик , повертаючись з бабусею і сестрою з садка , провалився в каналізаційний люк. Дитину шукали більше доби , поки не виявили мертве тіло в 1,5 кілометра від місця падіння .
« Рятувальники прощупували дно колектора спеціальними палицями , поки не потрапили на замулене тіло Діми . За вушком дитини були виявлені сліди крові. По всій імовірності , хлопчик вдарився під час падіння з п'ятиметрової висоти , після чого відразу настала смерть » , - повідомив« Сегодня »прес -секретар ГСЧС в Львівській області Віталій Туровцев .
