Ви є тут

Розклад руху автобусів, автовокзал Львова

Година Станція відправлення
(початкова)
Станція прибуття
(кінцева)
Марка автобусу Періодичність курсування
(дні тижня)
00:20 Чернівці Щецін Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
01:10 Чернівці Єлена Гура Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
02:20 Київ 1 Валбжих Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
03:45 Варшава Дрогобич Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
04:10 Ужгород Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
04:40 Прага Камянець Подільський Neoplan пн, вт, нд
04:40 Прага Камянець Подільський Neoplan чт, пт, сб
06:00 Київ 1 Вроцлав Volvo вт, чт, сб, нд
06:10 Львів 8 Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
06:30 Львів Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
06:40 Львів Чортків Еталон пн, пт, сб, нд
06:45 Львів 8 Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
07:05 Львів Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
07:05 Львів Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
07:10 Бидгощ Івано-Франківськ Neoplan пн, вт, чт, пт
07:10 Бидгощ Івано-Франківськ Neoplan ср, нд
07:10 Гданськ Умань Vanhool чт
07:10 Львів 8 Ужгород Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
07:10 Гданськ Івано-Франківськ Vanhool пт, ср
07:10 Гданськ Івано-Франківськ Vanhool  
07:15 Львів Хмільник Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
07:30 Львів 8 Кути# Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
07:40 Львів Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
07:45 Моршин Люблін MAN пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
08:00 Львів 8 Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
08:00 Львів Могилів-Подільський Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
08:00 Київ 1 Вроцлав Vanhool ср, пт, нд
08:15 Херне Херсон Scania вт
08:15 Бонн Херсон Scania вт
08:15 Херне Херсон Scania сб
08:15 Бонн Херсон Scania сб
08:20 Львів Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
08:20 Вроцлав Херсон Neoplan вт, сб
08:20 Вроцлав Київ Ас"Київ З/В" Neoplan пн, ср, чт, пт, нд
08:25 Кьольн Херсон Scania вт, сб
08:30 Львів Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
09:10 Львів 8 Чернівці Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
09:10 Новий Розділ Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
09:15 Львів 8 Хуст Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
09:20 Луцьк Моршин Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
09:30 Львів Тернопіль Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
09:40 Львів Варшава Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
10:00 Львів Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
10:00 Вроцлав Чернівці Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
10:10 Львів 8 Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
10:15 Львів Камянець Подільський Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
10:35 Львів Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
10:40 Львів Тульчин Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
11:00 Львів Тернопіль Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
11:10 Львів 8 Косів Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
11:15 Львів 8 Тячів Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
11:15 Львів Любешів Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
11:25 Львів Бережани Mercedes пт, вт, ср, чт, пт
11:50 Трускавець Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:00 Львів Тернопіль Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:00 Львів Варшава Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:10 Львів Івано-Франківськ Mitsubishi пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:15 Івано-Франківськ Варшава Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:25 Львів Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:30 Львів 8 Вижниця Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:40 Львів Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
12:50 Львів Чернівці Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
13:05 Львів Луцьк Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
13:10 Чернівці Ченстохова Scania  
13:15 Львів Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
13:30 Львів 8 Хуст Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
13:35 Львів Городенка Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
13:55 Львів Бучач Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
13:55 Львів 8 Калуш Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:00 Львів Рівне Еталон  
14:00 Львів 8 Ворохта Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:00 Львів Вараш Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:15 Трускавець Люблін MAN пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:25 Херсон Прага Neoplan сб
14:25 Львів Коломия Богдан пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:25 Херсон Прага Neoplan ср
14:25 Камянець Подільський Прага Neoplan пт, нд
14:25 Камянець Подільський Прага Neoplan вт, чт
14:30 Херсон Кьольн Scania сб
14:30 Херсон Херне Scania ср
14:30 Херсон Бонн Scania ср
14:30 Львів 8 Тячів Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:30 Київ Дачна Дортмунд Neoplan ср, чт, сб, нд
14:30 Львів Луцьк Богдан пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:30 Херсон Кьольн Scania ср
14:30 Херсон Херне Scania сб
14:30 Херсон Бонн Scania сб
14:55 Львів Заліщики Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
14:55 Львів 8 Івано-Франківськ Еталон пт, нд
15:00 Львів Люблін Vanhool  
15:05 Львів Рожище Mitsubishi пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
15:10 Львів Бережани Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
15:25 Львів Хоростків Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
15:30 Львів Луцьк Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
15:45 Моршин Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
15:50 Львів Жешув Setra чт, нд
15:50 Львів Камянець Подільський Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
16:05 Чернівці Рига Neoplan нд
16:05 Львів Яремче Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
16:10 Львів Волочиськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт
16:20 Львів 8 Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
16:30 Львів Луцьк Богдан пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
16:35 Львів Городок (Хм.) Еталон пн, пт, нд
17:00 Львів 8 Кишинів Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
17:00 Львів Луцьк Богдан пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
17:00 Київ Ас"Київ З/В" Вроцлав Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
17:05 Львів Чортків Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
17:10 Луцьк Буковель# Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
17:15 Рахів Ліберець Neoplan пн, ср, чт, пт, сб
17:15 Львів 8 Солотвино# Еталон  
17:15 Львів Рівне Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
17:25 Львів 8 Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
17:45 Львів Тернопіль Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:00 Львів Варшава Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:00 Київ Ас"Київ З/В" Варшава Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:10 Львів 8 Чернівці І-Van пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:15 Львів Тернопіль Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:20 Моршин Луцьк Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:30 Люблін Трускавець MAN пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:30 Львів Івано-Франківськ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:40 Київ Ас"Київ З/В" Лодзь Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:40 Львів Тернопіль Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:40 Львів Лодзь Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
18:45 Львів Бучач Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
19:00 Львів Рогатин Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
19:10 Чернівці Прага Mercedes вт, ср, пт, сб, нд
19:10 Хуст Київ 1 Neoplan  
19:25 Львів Яремче Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
19:25 Луцьк Новий Розділ Еталон пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
19:30 Чернівці Вроцлав Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
19:30 Чернівці Вроцлав Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
19:30 Трускавець Бориспіль "Аеропорт" Setra пт, пт, сб, нд
20:10 Львів Луцьк Mitsubishi пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
20:20 Дрогобич Варшава Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
20:50 Івано-Франківськ Брно Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб
21:10 Львів Луцьк Богдан пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
21:30 Львів Варшава Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
21:35 Яремче Познань Setra ср, сб
21:40 Чернівці Плзень Neoplan пт, чт, пт
21:40 Чернівці Плзень Neoplan пн, ср, сб, нд
22:00 Львів Краків Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
22:00 Львів Краків EOS пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
22:10 Київ 1 Прага Vanhool пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
22:10 Долина Лодзь Setra пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
22:45 Львів 8 Київ 1 Mercedes пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд
23:00 Умань Гданськ Vanhool вт
23:00 Івано-Франківськ Бидгощ Neoplan вт, ср, сб, нд
23:00 Івано-Франківськ Гданськ Vanhool пн, пт
23:00 Івано-Франківськ Бидгощ Neoplan пн, пт
23:40 Чернівці Вроцлав Neoplan пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд

Додати новий коментар

Вхід через Google