Ви є тут

Розклад руху автобусів: автостанція №2 (Львів)

Час відпр. Автовокзал відправлення Кінцевий пункт призначення Автобус Періодичність руху автобусів
06:00 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
06:15 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
06:25 Львів 2 Броди Богдан
06:35 Львів 2 Лопатин Mercedes
06:50 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
06:50 Львів 2 Стриганка БАЗ 079  ВС-нет
06:55 Львів 2 Глиняни Mercedes  ВС-нет
06:55 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079  СБВС-нет
07:00 Львів 2 Броди БАЗ 079
07:00 Львів 2 Дальнич Mercedes
07:00 Львів 2 Полоничі Mercedes  ВС-нет
07:00 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
07:00 Львів 2 Цеперів БАЗ 079  СБВС-нет
07:05 Львів 2 Кулява БАЗ 079
07:10 Львів 2 Мервичі Візенберг БАЗ 079  СБВС-нет
07:10 Львів 2 Сокаль БАЗ 079  СБВС-нет
07:10 Львів 8 База Відпочинку "Медик" БАЗ 079
07:10 Львів Луцьк БАЗ 079
07:15 Львів 2 Переволочно Mercedes 612
07:15 Львів 2 Рава-Руська Богдан
07:15 Львів 2 Сілець Mercedes  СБВС-нет
07:20 Львів 2 Кам'янка Б-Ка БАЗ 079  ВС-нет
07:20 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079  СБВС-нет
07:20 Львів 2 Радехів БАЗ 079
07:20 Львів 2 Червоноград БАЗ 079
07:25 Львів 2 Бортків Mercedes  ВС-нет
07:30 Львів 2 Завадів БАЗ 079  ВС-нет
07:30 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079 СБВС
07:30 Львів 2 Рава-Руська ман
07:30 Львів 2 Соснівка БАЗ 079
07:35 Львів 2 Броди БАЗ 079
07:35 Львів 2 Радехів БАЗ 079
07:40 Львів 2 Гута БАЗ 079  ВС-нет
07:40 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079
07:40 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
07:45 Львів 2 Волиця Богдан
07:45 Львів 2 Зубів Міст Mercedes
07:45 Львів Луцьк БАЗ 079
07:50 Львів 2 Опліцько Mercedes 310
07:50 Львів 2 Соколя БАЗ 079  ВС-нет
07:50 Львів 2 Старий Добротвір БАЗ 079  ВС-нет
07:55 Львів 2 Гутисько Тур'янське Богдан
07:55 Львів 2 Полонична БАЗ 079  ВС-нет
07:55 Львів 8 Кременецьь БАЗ 079
08:00 Львів 2 Кам'янка Бузька Mercedes ВС
08:00 Львів 2 Ковель ГалАЗ 3209
08:00 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079
08:00 Львів 2 Рава-Руська Богдан  ВС-нет
08:00 Львів 2 Червоноград БАЗ 079
08:05 Львів 2 В.Передримихи БАЗ 079  ВС-нет
08:05 Львів 2 Дунів Mercedes 614  ВС-нет
08:05 Львів 2 Сушне Mercedes спринтер
08:10 Львів 2 Завадів БАЗ 079
08:10 Львів 2 Золочів Mercedes
08:10 Львів 2 Купичволя БАЗ 079
08:10 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
08:10 Львів 2 Соколів БАЗ 079
08:10 Львів 2 Стриганка БАЗ 079  ВС-нет
08:15 Львів 2 Рава-Руська ман  ВС-нет
08:15 Львів Луцьк БАЗ 079
08:20 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079  СБВС-нет
08:20 Львів 2 Павлів БАЗ 079
08:20 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
08:28 Львів 2 Підставки Богдан  ВС-нет
08:30 Ковель Трускавецьь БАЗ 079
08:30 Львів 2 Брест ванхул
08:30 Львів 2 Брест МАЗ 152
08:30 Львів 2 Кам'янка Бузька Mercedes
08:30 Львів 2 Пирятин Богдан
08:30 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
08:35 Львів 2 Броди БАЗ 079
08:35 Львів 2 Печихвости Mercedes 310  ВС-нет
08:35 Львів 2 Радехів БАЗ 079 ПНПТ
08:40 Львів 2 Думичі Богдан
08:40 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079
08:40 Львів 2 Ракобовти Mercedes  ВС-нет
08:40 Львів 2 Старий Добротвір БАЗ 079
08:45 Львів 2 Кулява БАЗ 079
08:50 Львів 2 Радехів БАЗ 079
08:50 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
08:50 Львів 2 Хитрейки Богдан
08:54 Львів 2 Соколя БАЗ 079
08:55 Львів 2 Броди БАЗ 079
09:00 Львів 2 Кам'янка Бузька Mercedes
09:00 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079
09:00 Львів 2 Рава-Руська ман
09:00 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
09:00 Львів 8 Ковель БАЗ 079
09:05 Львів 2 Броди БАЗ 079
09:05 Львів Луцьк БАЗ 079
09:10 Львів 2 Забір"Я Богдан
09:10 Львів 2 Тишиця БАЗ 079
09:15 Львів 2 Броди БАЗ 079
09:15 Львів 2 Верени Mercedes 309  ВС-нет
09:16 Львів 2 Сокаль БАЗ 079  ВСПН-нет
09:20 Львів 2 Безброди Mercedes  ВС-нет
09:20 Львів 2 Мервичі Візенберг БАЗ 079
09:20 Львів 2 Цеперів БАЗ 079  СБВС-нет
09:25 Львів 2 Рава-Руська Богдан
09:30 Львів 2 Кам'янка Бузька Mercedes
09:30 Львів 2 Мацошин БАЗ 079
09:30 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079
09:30 Львів 2 Соколівка Богдан
09:30 Львів 2 Цеперів БАЗ 079 СБВС
09:30 Сокаль Івано-Франківськ БАЗ 079
09:32 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
09:35 Львів 2 Броди БАЗ 079
09:35 Львів 2 Радехів Mercedes 310  СБВС-нет
09:35 Львів 2 Старий Добротвір БАЗ 079  ВС-нет
09:40 Львів 2 Соколя БАЗ 079
09:45 Львів 2 Дев"Ятир ман
09:45 Новий Розділ Луцьк БАЗ 079
09:48 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
09:50 Львів 2 Нивиці Mercedes  ВС-нет
09:55 Львів 2 Високофедорівка Mercedes 609  СБВС-нет
10:00 Львів 2 Кам'янка Б-Ка БАЗ 079
10:00 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079
10:00 Львів 2 Сілець Mercedes
10:04 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
10:05 Львів 2 Стоянів Mercedes
10:05 Львів 2 Утішків Mercedes
10:10 Львів 2 Завадів БАЗ 079
10:12 Львів 2 Червоноград БАЗ 079
10:15 Львів 2 Броди БАЗ 079
10:15 Львів 2 Рава-Руська Богдан
10:15 Львів 2 Радехів БАЗ 079
10:20 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079  СБВС-нет
10:20 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
10:20 Львів 2 Старий Добротвір БАЗ 079
10:25 Львів 2 Бортків Mercedes
10:25 Львів 2 Ковель ГалАЗ 3209
10:30 Львів 2 Кам'янка Бузька Mercedes
10:30 Львів 2 Середкевичі Богдан
10:35 Львів 2 Броди БАЗ 079
10:35 Львів 2 Сморжів БАЗ 079
10:36 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
10:40 Львів 2 Глиняни Mercedes
10:40 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079
10:40 Львів Луцьк БАЗ 079
10:50 Львів 2 Гутисько Тур'янське Mercedes 310
10:50 Львів 2 Павлів БАЗ 079
10:52 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
10:55 Львів 2 Броди БАЗ 079
11:00 Львів 2 Кам'янка Бузька Mercedes
11:00 Львів 2 Клебани Богдан
11:00 Львів 2 Полоничі Mercedes
11:00 Львів 2 Цеперів БАЗ 079
11:00 Львів 2 Червоноград БАЗ 079
11:05 Львів 2 Радехів Mercedes
11:08 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
11:10 Львів 2 Забір"Я Богдан
11:10 Львів 2 Завадів БАЗ 079
11:10 Львів 2 Золочів Mercedes
11:15 Львів 2 Підкамінь БАЗ 079
11:15 Львів 2 Тишиця БАЗ 079
11:16 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
11:20 Львів 2 Броди БАЗ 079
11:20 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079  СБВС-нет
11:20 Львів 2 Рава-Руська Богдан
11:20 Львів 2 Радехів БАЗ 079
11:20 Трускавецьь Ковель БАЗ 079
11:25 Львів 2 Полонична БАЗ 079
11:30 Львів 2 Кам'янка Бузька Mercedes
11:30 Львів 2 Кулява БАЗ 079
11:30 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079
11:32 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
11:35 Львів 2 Броди Mercedes 612
11:35 Львів 2 Лопатин Mercedes
11:35 Львів 2 Рава-Руська ман
11:40 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
11:40 Львів 2 Стриганка БАЗ 079
11:45 Львів 2 Рава-Руська Богдан
11:47 Львів 2 Ракобовти Mercedes
11:48 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
11:50 Львів 2 Радехів БАЗ 079
11:56 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
12:00 Львів 2 Броди БАЗ 079
12:00 Львів 2 Варяж БАЗ 079  СР-нет
12:00 Львів 2 Кам'янка Бузька Mercedes
12:00 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079
12:00 Львів 2 Рава-Руська Богдан  ВС-нет
12:00 Львів 2 Санаторій "Лісова Пісня" БАЗ 079
12:03 Львів 2 Підставки Богдан
12:04 Львів 2 Червоноград БАЗ 079
12:05 Львів 2 Сушне БАЗ 079
12:10 Львів 2 Хитрейки Богдан
12:12 Львів 2 Червоноград БАЗ 079 ПНПТВС
12:15 Львів 2 Гута БАЗ 079
12:15 Львів 2 Старий Добротвір БАЗ 079
12:20 Львів 2 Бишів БАЗ 079
12:20 Львів 2 Мервичі Візенберг БАЗ 079
12:20 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079  СБВС-нет
12:20 Львів 2 Санаторій Немирів Богдан
12:20 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
12:25 Львів 2 Золочів Mercedes
12:25 Львів 2 Печихвости Mercedes 310  ВС-нет
12:25 Львів 2 Соснівка БАЗ 079
12:28 Львів 2 Сокаль БАЗ 079  СБВС-нет
12:30 Львів 2 Броди Богдан
12:30 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079 СБВС
12:30 Львів 2 Сілець Mercedes
12:30 Трускавецьь Луцьк БАЗ 079
12:35 Львів 2 Кам'янка Б-Ка БАЗ 079
12:36 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
12:40 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079  СБВС-нет
12:40 Львів 2 Рава-Руська Богдан
12:45 Львів 2 Соколя БАЗ 079
12:52 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
12:55 Львів 2 Броди БАЗ 079
12:55 Львів 2 Діброва БАЗ 079
12:55 Львів 2 Карів Богдан
12:55 Львів 2 Тишиця БАЗ 079
13:00 Львів 2 Безброди Mercedes
13:00 Львів 2 Кам'янка Бузька Mercedes
13:00 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079
13:00 Львів 2 Червоноград БАЗ 079
13:05 Львів 2 Радехів БАЗ 079
13:10 Львів 2 Високофедорівка Mercedes 609  СБ-нет
13:10 Львів 2 Думичі Богдан
13:10 Львів 2 Ковель БАЗ 079
13:10 Львів 2 Купичволя БАЗ 079
13:15 Львів 2 Старий Добротвір БАЗ 079
13:15 Львів 2 Утішків Mercedes
13:16 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
13:20 Львів 2 Кулява БАЗ 079
13:20 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079  СБВС-нет
13:20 Львів 2 Павлів БАЗ 079
13:20 Львів 2 Тур'є Богдан
13:24 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
13:25 Львів 2 Пирятин Богдан
13:30 Львів 2 Кам'янка Бузька Mercedes
13:30 Львів 2 Луцьк Богдан  СР-нет
13:30 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079 СБВС
13:32 Львів 2 Сокаль БАЗ 079  СБВС-нет
13:35 Львів 2 Броди БАЗ 079
13:35 Львів 2 Рава-Руська Богдан
13:35 Львів 2 Радехів Mercedes 310
13:40 Львів 2 В.Передримихи БАЗ 079
13:40 Львів 2 Зашків БАЗ 079  СБВС-нет
13:40 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
13:45 Львів 2 Переволочно Mercedes 612
13:45 Львів 2 Рава-Руська ман
13:45 Львів 2 Шепетівка фольцваген  СБ-нет
13:48 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
13:50 Львів 2 Старий Добротвір БАЗ 079
13:52 Львів 2 Бортків Mercedes
13:55 Львів 2 Ратно БАЗ 079
13:55 Львів 2 Соснівка БАЗ 079  СБ-нет
13:56 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
14:00 Львів 2 Дунів Mercedes 614
14:00 Львів 2 Кам'янка Бузька Mercedes
14:00 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079
14:04 Львів 2 Червоноград БАЗ 079
14:05 Львів 2 Волиця Богдан
14:05 Львів 2 Сморжів Setra
14:10 Львів 2 Глиняни Mercedes
14:12 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
14:15 Львів 2 Броди БАЗ 079
14:20 Львів 2 Завадів БАЗ 079
14:20 Львів 2 Камінь-Каширський I VAN  СБ-нет
14:20 Львів 2 Нивиці Mercedes
14:20 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079  СБВС-нет
14:20 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
14:25 Львів 2 Рава-Руська ман
14:25 Львів 2 Стриганка БАЗ 079
14:28 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
14:30 Львів 2 Броди БАЗ 079
14:30 Львів 2 Кам'янка Бузька Mercedes
14:30 Львів 2 Рава-Руська Богдан
14:35 Львів 2 Печихвости Mercedes 310  ВС-нет
14:35 Львів 2 Радехів БАЗ 079
14:36 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
14:40 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079  СБВС-нет
14:43 Львів 2 Соколівка Богдан
14:44 Львів 2 Сокаль БАЗ 079  ВС-нет
14:45 Львів 2 Зубів Міст Mercedes
14:50 Львів 2 Бортків Mercedes  СБ-нет
14:50 Львів 2 Радехів БАЗ 079
14:52 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
14:55 Львів 2 Броди БАЗ 079
14:55 Львів 2 Забір"Я Богдан
14:55 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079 СБВС
14:55 Львів 2 Соснівка БАЗ 079  СБ-нет
15:00 Львів 2 Ковель БАЗ 079
15:00 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
15:00 Львів 2 Цеперів БАЗ 079
15:05 Львів 2 Радехів БАЗ 079
15:08 Львів 2 Ракобовти Mercedes
15:15 Львів 2 Броди БАЗ 079
15:15 Львів 2 Рава-Руська ман
15:16 Львів 2 Червоноград БАЗ 079
15:20 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079  СБВС-нет
15:20 Львів 2 Павлів БАЗ 079
15:20 Львів 2 Старий Добротвір БАЗ 079
15:22 Львів 2 Підставки Богдан
15:24 Львів 2 Сокаль БАЗ 079 ПНПТВС
15:25 Львів 2 Броди БАЗ 079
15:25 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079 СБВС
15:25 Львів 8 Устилуг БАЗ 079 ПТВС
15:30 Львів 2 Демидівка ЛАЗ 699
15:30 Львів 2 Кам'янка Бузька Mercedes
15:30 Львів 2 Рава-Руська Богдан
15:30 Львів 2 Соколя БАЗ 079
15:32 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
15:35 Львів 2 Золочів Mercedes
15:35 Львів 2 Кременецьь БАЗ 079
15:35 Львів 2 Радехів БАЗ 079
15:40 Львів 2 Верени Mercedes 309  СБ-нет
15:40 Львів 2 Завадів БАЗ 079  СБВС-нет
15:40 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
15:45 Львів 2 Рава-Руська ман
15:45 Львів 2 Стриганка БАЗ 079
15:48 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
15:50 Львів 2 Гутисько Тур'янське Mercedes 310
15:50 Львів 2 Ковель БАЗ 079
15:55 Львів 2 Броди БАЗ 079
15:55 Львів 2 Полонична БАЗ 079
15:55 Львів 2 Соснівка БАЗ 079
15:56 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
16:00 Львів 2 Варяж БАЗ 079
16:00 Львів 2 Забір"Я Богдан
16:00 Львів 2 Кам'янка Бузька Mercedes
16:00 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079
16:04 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
16:05 Львів 2 Мервичі Візенберг БАЗ 079
16:05 Львів 2 Радехів БАЗ 079
16:05 Львів 2 Утішків Mercedes
16:10 Львів 2 Старий Добротвір БАЗ 079
16:12 Львів 2 Червоноград БАЗ 079
16:15 Львів 2 Дев"Ятир ман
16:20 Львів 2 Броди БАЗ 079
16:20 Львів 2 Дубечне ГалАЗ 3209
16:20 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079  СБВС-нет
16:20 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
16:25 Львів 2 Високофедорівка Mercedes 609  СБ-нет
16:28 Львів 2 Червоноград БАЗ 079 ПНПТВС
16:30 Львів 2 Кам'янка Б-Ка БАЗ 079
16:30 Львів 2 Кам'янка Бузька Mercedes
16:30 Львів 2 Купичволя БАЗ 079
16:30 Львів 2 Рава-Руська Богдан
16:35 Львів 2 Безброди Mercedes
16:35 Львів 2 Мацошин БАЗ 079
16:35 Львів 2 Сморжів БАЗ 079
16:36 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
16:40 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079
16:40 Львів 2 Полоничі Mercedes
16:44 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
16:45 Львів 2 Клебани Богдан
16:45 Львів 2 Старий Добротвір БАЗ 079
16:50 Львів 2 Ковель БАЗ 079
16:50 Львів 2 Радехів БАЗ 079
16:50 Львів 2 Соколя БАЗ 079
16:52 Львів 2 Червоноград БАЗ 079 ПНПТВС
16:55 Львів 2 Броди БАЗ 079
16:55 Львів 2 Соснівка БАЗ 079
16:55 Львів 2 Тишиця БАЗ 079
17:00 Львів 2 Кам'янка Бузька Mercedes
17:00 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079
17:00 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
17:00 Львів 2 Хитрейки Богдан
17:05 Львів 2 Гута БАЗ 079
17:05 Львів 2 Радехів БАЗ 079
17:08 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
17:10 Львів 2 Бортків Mercedes
17:15 Львів 2 Підкамінь БАЗ 079  СБ-нет
17:15 Львів 2 Старий Добротвір БАЗ 079
17:16 Львів 2 Червоноград БАЗ 079
17:20 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079  СБВС-нет
17:20 Львів 2 Рава-Руська ман
17:20 Львів 2 Торки БАЗ 079
17:24 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
17:25 Львів 2 Соколя БАЗ 079
17:30 Коломия Плзень setra
17:30 Львів 2 Завадів БАЗ 079
17:30 Львів 2 Кулява БАЗ 079
17:30 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079 СБВС
17:30 Львів 2 Рава-Руська Богдан
17:30 Львів 2 Сілець Mercedes
17:30 Львів 2 Соколів БАЗ 079
17:30 Трускавецьь Ковель БАЗ 079
17:32 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
17:35 Львів 2 Броди Mercedes 614
17:35 Львів 2 Дунів Mercedes 614
17:35 Львів 2 Радехів Mercedes ПТ
17:40 Львів 2 Переволочно Mercedes 612
17:40 Львів 2 Червоноград БАЗ 079 ПНПТВС
17:45 Львів 2 Думичі Богдан
17:45 Львів 2 Рокети БАЗ 079
17:48 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
17:50 Коломия Зельона Гура setra ВТ
17:50 Коломия Познань setra ЧТСБ
17:50 Львів 2 Золочів Mercedes
17:50 Львів 2 Радехів Mercedes
17:55 Львів 2 Броди БАЗ 079
17:55 Львів 2 Соснівка БАЗ 079  СБ-нет
17:56 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
18:00 Львів 2 Зубів Міст Mercedes
18:00 Львів 2 Карів Богдан
18:00 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079
18:04 Львів 2 Червоноград БАЗ 079
18:05 Львів 2 Ракобовти Mercedes
18:10 Львів 2 Бишів Mercedes
18:10 Львів 2 В.Передримихи БАЗ 079
18:10 Львів 2 Волиця Богдан
18:10 Львів 2 Завадів БАЗ 079  СБВС-нет
18:10 Львів 2 Кам'янка Б-Ка БАЗ 079
18:10 Львів 2 Печихвости Mercedes 310  ВС-нет
18:15 Івано-Франківськ Сокаль БАЗ 079
18:15 Львів 2 Броди БАЗ 079
18:15 Львів 2 Діброва БАЗ 079
18:15 Львів 2 Мервичі Візенберг БАЗ 079
18:15 Львів 2 Стриганка БАЗ 079
18:18 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
18:20 Львів 2 Глиняни Mercedes
18:20 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079
18:20 Львів 2 Рава-Руська Богдан
18:25 Львів 2 Павлів БАЗ 079
18:30 Львів 2 Ковель БАЗ 079
18:30 Львів 2 Кулява БАЗ 079
18:30 Львів 2 Пирятин Богдан
18:32 Львів 2 Сокаль БАЗ 079  СБ-нет
18:35 Львів 2 Тур'є Богдан
18:40 Львів 2 Кам'янка Бузька Mercedes
18:40 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079  СБВС-нет
18:43 Львів 2 Бортків Mercedes  СБ-нет
18:44 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
18:45 Львів 2 Санаторій Немирів Богдан
18:50 Луцьк Новий Розділ БАЗ 079
18:50 Львів 2 Варшава setra
18:50 Львів 2 Нивиці Mercedes
18:52 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
18:55 Львів 2 Броди Богдан
18:55 Львів 2 Мацошин БАЗ 079
18:55 Львів 2 Соснівка БАЗ 079  СБ-нет
18:55 Львів 2 Старий Добротвір БАЗ 079
19:00 Львів 2 Забір"Я Богдан
19:00 Львів 2 Кам'янка Бузька Mercedes
19:00 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
19:00 Львів 2 Утішків Mercedes
19:00 Львів 2 Цеперів БАЗ 079
19:05 Львів 2 Радехів БАЗ 079
19:10 Львів 2 Верени Mercedes 309  СБ-нет
19:15 Львів 2 Рава-Руська Богдан
19:15 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
19:15 Львів 2 Стриганка БАЗ 079
19:20 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079  СБВС-нет
19:20 Львів 2 Опліцько Mercedes 310
19:20 Львів 2 Соколя БАЗ 079
19:25 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079 СБВС
19:25 Львів 2 Червоноград БАЗ 079
19:30 Львів 2 Рава-Руська ман
19:35 Львів 2 Броди БАЗ 079
19:35 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
19:35 Львів 2 Торки Mercedes спринтер
19:38 Львів 2 Підставки Богдан
19:40 Калуш Сокаль БАЗ 079
19:40 Львів 2 Завадів БАЗ 079
19:40 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079
19:40 Львів 2 Полоничі Mercedes
19:45 Львів 2 Павлів БАЗ 079  СБ-нет
19:45 Львів 2 Рава-Руська Богдан
19:45 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
19:49 Львів 2 Безброди Mercedes
19:55 Львів 2 Броди БАЗ 079
19:55 Львів 2 Високофедорівка Mercedes 609  СБ-нет
19:55 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
20:00 Львів 2 Варяж БАЗ 079
20:00 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079
20:00 Львів 2 Середкевичі Богдан
20:00 Львів 2 Старий Добротвір БАЗ 079
20:05 Львів 2 Кам'янка Б-Ка БАЗ 079
20:05 Львів 2 Сморжів БАЗ 079
20:10 Львів 2 Купичволя БАЗ 079
20:10 Львів 2 Хитрейки Богдан
20:15 Львів 2 Полонична БАЗ 079 ПТ
20:15 Львів 2 Соколів БАЗ 079  СБВС-нет
20:20 Львів 2 Радехів БАЗ 079
20:20 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
20:20 Поляниця Ковель сканія СРПТВС
20:20 Поляниця Мінськ сканія СРПТВС
20:25 Львів 2 Рава-Руська Богдан
20:30 Коломия Варшава setra
20:30 Львів 2 Бортків Mercedes
20:30 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079 СБВС
20:30 Львів 2 Сокаль БАЗ 079  
20:35 Львів 2 Броди БАЗ 079
20:40 Львів 2 Зашків БАЗ 079  СБВС-нет
20:40 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079  СБВС-нет
20:40 Львів 2 Радехів БАЗ 079
20:45 Львів 2 Гутисько Тур'янське Mercedes 310
20:45 Львів 2 Дунів Mercedes 614
20:50 Львів 2 Добротвір БАЗ 079
20:50 Львів 2 Сокаль БАЗ 079 ПНПТВС
21:00 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079
21:00 Львів 2 Рава-Руська ман
21:05 Львів 2 Золочів Mercedes
21:15 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
21:20 Львів 2 Рава-Руська Богдан
21:45 Львів 2 Рава-Руська ман
21:55 Львів 2 Радехів БАЗ 079
22:00 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079
22:00 Львів 2 Сокаль БАЗ 079
22:10 Чернівці Лодзь еос
22:15 Львів 2 Новий Яричів БАЗ 079 СБВС
Додати новий коментар

Вхід через Google