Ви є тут

Розклад руху автобусів: автостанція №2 (Львів)

Час Рейс  
05:50 Львів 2 Броди
06:00 Львів 2 Сокаль
06:15 Львів 2 Сокаль
06:25 Львів 2 Броди
06:35 Львів 2 Лопатин
06:50 Львів 2 Сокаль
06:50 Львів 2 Стриганка#
06:55 Львів 2 Глиняни#
06:55 Львів 2 Новий Яричів#
07:00 Львів 2 Броди
07:00 Львів 2 Полоничі#
07:00 Львів 2 Сокаль
07:00 Львів 2 Цеперів#
07:00 Львів 2 Дальнич#
07:05 Львів 2 Радехів
07:10 Львів 2 Сокаль
07:10 Львів 8 База Відпочинку "Медик"#
07:10 Львів 2 Кам'янка Б-Ка(Тадан)#
07:10 Львів Ав Луцьк
07:15 Львів 2 Рава-Руська(Пог)#
07:15 Львів 2 Сілець+
07:15 Львів 2 Переволочно#
07:20 Львів 2 Радехів
07:20 Львів 2 Новий Яричів#
07:20 Львів 2 Якимів#
07:20 Львів 2 Червоноград
07:25 Львів 2 Бортків#
07:25 Львів 2 Липники#
07:30 Львів 2 Карів#
07:30 Львів 2 Соснівка#
07:30 Львів 2 Новий Яричів#
07:35 Львів 2 Радехів
07:35 Львів 2 Броди
07:40 Львів 2 Новий Яричів#
07:40 Львів 2 Гута#
07:40 Львів 2 Сокаль
07:45 Львів Ав Луцьк
07:45 Львів 2 Зубів Міст#
07:45 Львів 2 Волиця#
07:50 Львів 2 Соколя#
07:50 Львів 2 Долина#
07:50 Львів 2 Опліцько#
07:55 Львів 8 Кременець
07:55 Львів 2 Гутисько Тур'янське#
07:55 Львів 2 Полонична#
08:00 Львів 2 Новий Яричів#
08:00 Львів 2 Кам'янка Бузька
08:00 Львів 2 Ковель
08:00 Львів 2 Червоноград
08:05 Львів 2 Сушне#
08:05 Львів 2 Дунів#
08:10 Львів 2 Золочів
08:10 Львів 2 Сокаль
08:10 Львів 2 Соколів#
08:10 Львів 2 Стриганка#
08:15 Львів 2 Рава-Руська#
08:15 Львів Ав Луцьк
08:20 Львів 2 Сокаль
08:20 Львів 2 Новий Яричів#
08:20 Львів 2 Павлів#
08:28 Львів 2 Підставки#
08:30 Львів 2 Кам'янка Бузька
08:30 Львів 2 Брест
08:30 Львів 2 Сокаль
08:30 Ковель Трускавець
08:30 Львів 2 Брест
08:30 Львів 2 Пирятин#
08:30 Львів 2 Брест
08:30 Львів 2 Брест
08:35 Львів 2 Радехів
08:35 Львів 2 Печихвости#
08:35 Львів 2 Броди
08:40 Львів 2 Ракобовти#
08:40 Львів 2 Новий Яричів#
08:40 Львів 2 Долина#
08:40 Львів 2 Думичі#
08:50 Львів 2 Сокаль
08:50 Львів 2 Радехів
08:50 Львів 2 Хитрейки#
08:54 Львів 2 Соколя#
08:55 Львів 2 Броди
09:00 Львів 2 Новий Яричів#
09:00 Львів 8 Ковель
09:00 Львів 2 Забір"Я#
09:00 Львів 2 Кам'янка Бузька
09:00 Львів 2 Сокаль
09:05 Львів 2 Лопатин
09:05 Львів 2 Броди
09:05 Львів Ав Луцьк
09:10 Львів 2 Тишиця#
09:10 Львів 2 Дев"Ятир#
09:15 Львів 2 Верени#
09:15 Львів 2 Броди
09:16 Львів 2 Сокаль
09:20 Львів 2 Цеперів#
09:20 Львів 2 Безброди#
09:25 Львів 2 Рава-Руська(Мон)#
09:30 Львів 2 Цеперів#
09:30 Львів 2 Кам'янка Бузька
09:30 Сокаль Івано-Франківськ
09:30 Львів 2 Новий Яричів#
09:32 Львів 2 Сокаль
09:35 Львів 2 Броди
09:35 Львів 2 Радехів
09:35 Львів 2 Рокети#
09:40 Львів 2 Соколя#
09:45 Новий Розділ Луцьк
09:48 Львів 2 Сокаль
09:50 Львів 2 Якимів#
09:50 Львів 2 Нивиці#
09:55 Львів 2 Високофедорівка#
10:00 Львів 2 Середкевичі#
10:00 Львів 2 Сілець+
10:00 Львів 2 Кам'янка Б-Ка(Тадан)#
10:00 Львів 2 Новий Яричів#
10:04 Львів 2 Сокаль
10:05 Львів 2 Утішків#
10:05 Львів 2 Стоянів#
10:12 Львів 2 Червоноград
10:15 Львів 2 Броди
10:15 Львів 2 Радехів
10:20 Львів 2 Стриганка#
10:20 Львів 2 Сокаль
10:20 Львів 2 Новий Яричів#
10:25 Львів 2 Ковель
10:25 Львів 2 Бортків#
10:30 Львів 2 Кам'янка Бузька
10:30 Львів 2 Рава-Руська(Зам)#
10:35 Львів 2 Броди
10:35 Львів 2 Сморжів#
10:36 Львів 2 Сокаль
10:40 Львів 2 Глиняни#
10:40 Львів Ав Луцьк
10:40 Львів 2 Новий Яричів#
10:45 Львів 2 Клебани#
10:50 Львів 2 Світязь "Шацькі Озера"
10:50 Львів 2 Гутисько Тур'янське#
10:50 Львів 2 Павлів#
10:52 Львів 2 Сокаль
10:55 Львів 2 Броди
11:00 Львів 2 Червоноград
11:00 Львів 2 Цеперів#
11:00 Львів 2 Кам'янка Бузька
11:00 Львів 2 Полоничі#
11:05 Львів 2 Гійче#
11:05 Львів 2 Радехів
11:08 Львів 2 Сокаль
11:10 Львів 2 Рава-Руська#
11:10 Львів 2 Золочів
11:15 Львів 2 Долина#
11:15 Львів 2 Підкамінь#
11:16 Львів 2 Сокаль
11:20 Львів 2 Новий Яричів#
11:20 Львів 2 Радехів
11:20 Львів 2 Броди
11:20 Трускавець Ковель
11:25 Львів 2 Карів#
11:25 Львів 2 Полонична#
11:30 Львів 2 Кам'янка Бузька
11:30 Львів 2 Новий Яричів#
11:32 Львів 2 Сокаль
11:35 Львів 2 Лопатин
11:35 Львів 2 Броди
11:40 Львів 2 Стриганка#
11:40 Львів 2 Сокаль
11:40 Львів 2 Рава-Руська#
11:47 Львів 2 Ракобовти#
11:48 Львів 2 Сокаль
11:50 Львів 2 Радехів
11:56 Львів 2 Сокаль
12:00 Львів 2 Броди
12:00 Львів 2 Новий Яричів#
12:00 Львів 2 Кам'янка Бузька
12:00 Львів 2 Варяж#
12:00 Львів 2 Санаторій "Лісова Пісня"#
12:03 Львів 2 Підставки#
12:04 Львів 2 Червоноград
12:05 Львів 2 Сушне#
12:10 Львів 2 Хитрейки#
12:12 Львів 2 Червоноград
12:15 Львів 2 Гута#
12:15 Львів 2 Долина#
12:20 Львів 2 Новий Яричів#
12:20 Львів 2 Санаторій Немирів#
12:20 Львів 2 Стоянів#
12:20 Львів 2 Сокаль
12:20 Івано-Франківськ Шацьк
12:25 Львів 2 Соснівка#
12:25 Львів 2 Печихвости#
12:25 Львів 2 Золочів
12:28 Львів 2 Сокаль
12:30 Львів 2 Сілець+
12:30 Львів 2 Новий Яричів#
12:30 Трускавець Луцьк
12:30 Львів 2 Броди
12:35 Львів 2 Якимів#
12:35 Львів 2 Кам'янка Б-Ка(Тадан)#
12:35 Львів 2 Рава-Руська#
12:36 Львів 2 Сокаль
12:40 Львів 2 Новий Яричів#
12:45 Львів 2 Соколя#
12:52 Львів 2 Сокаль
12:55 Львів 2 Броди
12:55 Львів 2 Тишиця#
12:55 Львів 2 Діброва#
13:00 Львів 2 Новий Яричів#
13:00 Львів 2 Червоноград
13:00 Львів 2 Безброди#
13:00 Львів 2 Кам'янка Бузька
13:05 Львів 2 Радехів
13:10 Львів 2 Ковель
13:10 Львів 2 Високофедорівка#
13:10 Львів 2 Думичі#
13:15 Львів 2 Утішків#
13:15 Львів 2 Тишиця#
13:16 Львів 2 Сокаль
13:20 Львів 2 Новий Яричів#
13:20 Львів 2 Павлів#
13:20 Львів 2 Тур'є#
13:24 Львів 2 Сокаль
13:25 Львів 2 Пирятин#
13:30 Львів 2 Новий Яричів#
13:30 Львів 2 Кам'янка Бузька
13:30 Львів 2 Луцьк
13:32 Львів 2 Сокаль
13:35 Львів 2 Броди
13:35 Львів 2 Ковель
13:35 Львів 2 Рава-Руська#
13:35 Львів 2 Радехів
13:40 Львів 2 Сокаль
13:45 Львів 2 Рава-Руська(Пог)#
13:45 Львів 2 Шепетівка
13:45 Львів 2 Переволочно#
13:48 Львів 2 Сокаль
13:50 Львів 2 Стриганка#
13:52 Львів 2 Бортків#
13:55 Львів 2 Соснівка#
13:55 Львів 2 Ратно
13:56 Львів 2 Сокаль
14:00 Львів 2 Дунів#
14:00 Львів 2 Кам'янка Бузька
14:00 Львів 2 Волиця#
14:00 Львів 2 Новий Яричів#
14:04 Львів 2 Червоноград
14:05 Львів 2 Сморжів#
14:10 Львів 2 Глиняни#
14:10 Львів 2 Липники#
14:12 Львів 2 Сокаль
14:15 Львів 2 Броди
14:20 Львів 2 Новий Яричів#
14:20 Львів 2 Нивиці#
14:20 Львів 2 Сокаль
14:20 Львів 2 Камінь-Каширський
14:25 Львів 2 Дев"Ятир#
14:25 Львів 2 Рокети#
14:28 Львів 2 Сокаль
14:30 Львів 2 Кам'янка Бузька
14:30 Львів 2 Броди
14:35 Львів 2 Печихвости#
14:35 Львів 2 Радехів
14:35 Львів 2 Циків#
14:35 Львів 2 Рава-Руська#
14:36 Львів 2 Сокаль
14:40 Львів 2 Новий Яричів#
14:44 Львів 2 Сокаль
14:50 Львів 2 Бортків#
14:50 Львів 2 Радехів
14:52 Львів 2 Сокаль
14:55 Львів 2 Новий Яричів#
14:55 Львів 2 Броди
14:55 Львів 2 Соснівка#
15:00 Львів 2 Сокаль
15:00 Львів 2 Цеперів#
15:00 Львів 2 Забір"Я#
15:00 Львів 2 Ковель
15:00 Львів 2 Зубів Міст#
15:05 Львів 2 Радехів
15:08 Львів 2 Ракобовти#
15:15 Львів 2 Броди
15:15 Львів 2 Середкевичі#
15:16 Львів 2 Червоноград
15:20 Львів 2 Павлів#
15:20 Львів 2 Долина#
15:20 Львів 2 Новий Яричів#
15:22 Львів 2 Підставки#
15:24 Львів 2 Сокаль
15:25 Львів 2 Новий Яричів#
15:25 Львів 2 Броди
15:25 Львів 8 Устилуг#
15:30 Львів 2 Соколя#
15:30 Львів 2 Демидівка#
15:30 Львів 2 Кам'янка Бузька
15:32 Львів 2 Сокаль
15:35 Львів 2 Рава-Руська(Мон)#
15:35 Львів 2 Кременець
15:35 Львів 2 Золочів
15:35 Львів 2 Радехів
15:40 Львів 2 Верени#
15:40 Львів 2 Сокаль
15:45 Львів 2 Стриганка#
15:48 Львів 2 Сокаль
15:50 Львів 2 Гутисько Тур'янське#
15:50 Львів 2 Нововолинськ
15:55 Львів 2 Клебани#
15:55 Львів 2 Полонична#
15:55 Львів 2 Броди
15:55 Львів 2 Соснівка#
15:55 Львів 2 Якимів#
15:56 Львів 2 Сокаль
16:00 Львів 2 Варяж#
16:00 Львів 2 Новий Яричів#
16:00 Львів 2 Кам'янка Бузька
16:04 Львів 2 Сокаль
16:05 Львів 2 Радехів
16:05 Львів 2 Утішків#
16:05 Львів 2 Гійче#
16:10 Львів 2 Долина#
16:12 Львів 2 Червоноград
16:20 Львів 2 Дубечне#
16:20 Львів 2 Новий Яричів#
16:20 Львів 2 Броди
16:20 Львів 2 Сокаль
16:25 Львів 2 Високофедорівка#
16:25 Львів 2 Рава-Руська(Зам)#
16:28 Львів 2 Червоноград
16:30 Львів 2 Кам'янка Бузька
16:30 Львів 2 Кам'янка Б-Ка(Тадан)#
16:35 Львів 2 Сморжів#
16:35 Львів 2 Рава-Руська#
16:35 Львів 2 Безброди#
16:36 Львів 2 Сокаль
16:40 Львів 2 Новий Яричів#
16:40 Львів 2 Полоничі#
16:44 Львів 2 Сокаль
16:45 Львів 2 Тишиця#
16:50 Львів 2 Соколя#
16:50 Львів 2 Радехів
16:52 Львів 2 Червоноград
16:55 Львів 2 Соснівка#
16:55 Львів 2 Броди
16:55 Львів 2 Тишиця#
17:00 Львів 2 Кам'янка Бузька
17:00 Львів 2 Новий Яричів#
17:00 Львів 2 Сокаль
17:05 Львів 2 Гута#
17:05 Львів 2 Радехів
17:08 Львів 2 Сокаль
17:10 Львів 2 Липники#
17:10 Львів 2 Бортків#
17:10 Львів 2 Хитрейки#
17:15 Львів 2 Підкамінь#
17:15 Львів 2 Стриганка#
17:16 Львів 2 Червоноград
17:20 Львів 2 Карів#
17:20 Львів 2 Торки#
17:20 Львів 2 Новий Яричів#
17:24 Львів 2 Сокаль
17:25 Львів 2 Соколя#
17:30 Львів 2 Рава-Руська#
17:30 Трускавець Ковель
17:30 Львів 2 Сілець+
17:30 Львів 2 Соколів#
17:30 Львів 2 Новий Яричів#
17:32 Львів 2 Сокаль
17:35 Львів 2 Броди
17:35 Львів 2 Радехів
17:35 Львів 2 Дунів#
17:40 Львів 2 Червоноград
17:40 Львів 2 Переволочно#
17:45 Львів 2 Рокети#
17:48 Львів 2 Сокаль
17:50 Львів 2 Золочів
17:50 Львів 2 Радехів
17:55 Львів 2 Соснівка#
17:55 Львів 2 Броди
17:55 Львів 2 Думичі#
17:56 Львів 2 Сокаль
18:00 Львів 2 Зубів Міст#
18:00 Львів 2 Волиця#
18:00 Львів 2 Новий Яричів#
18:04 Львів 2 Червоноград
18:05 Львів 2 Ракобовти#
18:10 Львів 2 Рава-Руська#
18:10 Львів 2 Кам'янка Б-Ка(Тадан)#
18:10 Львів 2 Бишів#
18:10 Львів 2 Печихвости#
18:15 Львів 2 Долина#
18:15 Львів 2 Броди
18:15 Львів 2 Діброва#
18:15 Івано-Франківськ Сокаль
18:18 Львів 2 Сокаль
18:20 Львів 2 Глиняни#
18:20 Львів 2 Новий Яричів#
18:20 Львів 2 Рава-Руська#
18:25 Львів 2 Павлів#
18:30 Львів 2 Пирятин#
18:30 Львів 2 Ковель
18:32 Львів 2 Сокаль
18:35 Львів 2 Тур'є#
18:40 Львів 2 Кам'янка Бузька
18:40 Львів 2 Новий Яричів#
18:43 Львів 2 Бортків#
18:44 Львів 2 Сокаль
18:45 Львів 2 Санаторій Немирів#
18:50 Львів 2 Варшава
18:50 Львів 2 Нивиці#
18:50 Луцьк Новий Розділ
18:52 Львів 2 Сокаль
18:55 Львів 2 Броди
18:55 Львів 2 Долина#
18:55 Львів 2 Соснівка#
19:00 Львів 2 Сокаль
19:00 Львів 2 Кам'янка Бузька
19:00 Львів 2 Цеперів#
19:00 Львів 2 Рава-Руська#
19:00 Львів 2 Утішків#
19:05 Львів 2 Якимів#
19:05 Львів 2 Радехів
19:10 Львів 2 Циків#
19:10 Львів 2 Забір"Я#
19:10 Львів 2 Верени#
19:15 Львів 2 Стриганка#
19:15 Львів 2 Сокаль
19:20 Львів 2 Новий Яричів#
19:20 Львів 2 Опліцько#
19:20 Львів 2 Соколя#
19:25 Львів 2 Червоноград
19:25 Львів 2 Новий Яричів#
19:30 Шацьк Івано-Франківськ
19:30 Львів 2 Кам'янка Бузька
19:35 Львів 2 Броди
19:35 Львів 2 Сокаль
19:35 Львів 2 Середкевичі#
19:35 Львів 2 Торки#
19:38 Львів 2 Підставки#
19:40 Львів 2 Полоничі#
19:40 Калуш Сокаль
19:40 Львів 2 Новий Яричів#
19:45 Львів 2 Сокаль
19:45 Львів 2 Павлів#
19:49 Львів 2 Безброди#
19:55 Львів 2 Броди
19:55 Львів 2 Сокаль
19:55 Львів 2 Високофедорівка#
20:00 Львів 2 Варяж#
20:00 Львів 2 Новий Яричів#
20:00 Львів 2 Рава-Руська#
20:00 Львів 2 Тишиця#
20:05 Львів 2 Сморжів#
20:05 Львів 2 Кам'янка Б-Ка(Тадан)#
20:10 Львів 2 Хитрейки#
20:15 Львів 2 Соколів#
20:15 Львів 2 Клебани#
20:15 Львів 2 Полонична#
20:20 Львів 2 Радехів
20:20 Львів 2 Сокаль
20:25 Львів 2 Рава-Руська(Пог)#
20:30 Львів 2 Новий Яричів#
20:30 Львів 2 Бортків#
20:35 Львів 2 Броди
20:40 Львів 2 Новий Яричів#
20:40 Львів 2 Радехів
20:45 Львів 2 Дунів#
20:45 Львів 2 Гутисько Тур'янське#
20:50 Львів 2 Сокаль
20:50 Львів 2 Тишиця#
21:00 Львів 2 Новий Яричів#
21:05 Львів 2 Золочів
21:15 Львів 2 Сокаль
21:25 Львів 2 Рава-Руська(Мон)#
21:55 Львів 2 Радехів
22:00 Львів 2 Сокаль
22:00 Львів 2 Новий Яричів#
22:00 Львів 2 Рава-Руська#
22:15 Львів 2 Новий Яричів#
Додати новий коментар

Вхід через Google