Ви є тут

Розклад руху автобусів: автостанція №8 (Львів)

Час Рейс
00:10 Чернівці Вроцлав
01:50 Чернівці Щецін
06:10 Львів 8 Долина
06:15 Львів 8 Івано-Франківськ
06:20 Львів 8 Борислав
06:30 Миколаїв Люблін
06:30 Львів 8 Моршин
06:35 Львів 8 Івано-Франківськ Ас-2
06:40 Львів 8 База Відпочинку "Медик"#
06:40 Львів 8 Дрогобич
06:45 Львів 8 Ужг0Р0Д
06:50 Львів 8 Моршин
06:55 Львів 8 Трускавець
07:00 Львів 8 Кути#
07:10 Львів 8 Моршин
07:15 Львів 8 Кременець
07:15 Львів 8 Хуст
07:20 Львів 8 Зелений Гай+
07:20 Львів 8 Дрогобич
07:20 Львів 8 Східниця
07:25 Львів 8 Більче#
07:30 Львів 8 Моршин
07:35 Львів 8 Івано-Франківськ
07:50 Львів 8 Моршин
07:55 Львів 8 Дрогобич
08:00 Львів 8 Трускавець
08:05 Львів 8 Полянка#
08:10 Львів 8 Долина
08:15 Львів 8 Ковель
08:15 Моршин Люблін
08:20 Львів 8 Снятин
08:20 Львів 8 Завязанці#
08:30 Львів 8 Хуст
08:30 Львів 8 Дрогобич
08:35 Львів 8 Східниця
08:40 Львів 8 Моршин
08:40 Львів 8 Чернівці
08:40 Львів 8 Чернівці
08:50 Львів 8 Долина
09:00 Львів 8 Трускавець
09:10 Львів 8 Івано-Франківськ
09:15 Львів 8 Полянка#
09:15 Львів 8 Сусолів#
09:15 Львів 8 Дрогобич
09:20 Львів 8 Моршин
09:25 Львів 8 Більче#
09:30 Сокаль Калуш
09:40 Львів 8 Івано-Франківськ
09:40 Львів 8 Гніздичів#
09:45 Львів 8 Трускавець
09:55 Львів 8 Дрогобич
10:00 Львів 8 Моршин
10:15 Львів 8 Варшава
10:25 Львів 8 Полянка#
10:25 Львів 8 Долина
10:30 Львів 8 Косів
10:30 Львів 8 Дрогобич
10:40 Трускавець Ковель
10:40 Львів 8 Трускавець
10:45 Львів 8 Косів
10:45 Львів 8 Тячів
10:50 Львів 8 Моршин
10:50 Львів 8 Калуш
10:55 Львів 8 Східниця
11:05 Львів 8 Дрогобич
11:10 Львів 8 Моршин
11:25 Львів 8 Більче#
11:25 Луцьк Трускавець
11:30 Львів 8 Трускавець
11:30 Львів 8 Моршин
11:40 Львів 8 Полянка#
11:45 Львів 8 Дрогобич
11:50 Львів 8 Моршин
12:00 Львів 8 Гніздичів#
12:10 Львів 8 Вижниця
12:10 Львів 8 Вижниця
12:10 Львів 8 Дрогобич
12:20 Львів 8 Моршин
12:20 Львів 8 Трускавець
12:25 Львів 8 Черкаси#
12:35 Львів 8 Варшава
12:40 Львів 8 Східниця
12:40 Львів 8 Сусолів#
12:40 Львів 8 Моршин
12:50 Львів 8 Дрогобич
12:50 Львів 8 Долина
12:50 Львів 8 Макунів#
13:00 Хмельницький Бидгощ
13:00 Львів 8 Хуст
13:10 Львів 8 Зелений Гай+
13:20 Львів 8 Моршин
13:20 Львів 8 Гніздичів#
13:20 Львів 8 Дрогобич
13:25 Львів 8 Більче#
13:25 Львів 8 Трускавець
13:30 Львів 8 Ворохта
13:30 Львів 8 Никловичі#
13:30 Львів 8 Калуш
13:45 Львів 8 Полянка#
13:50 Львів 8 Східниця
13:50 Львів 8 Циків+
13:50 Львів 8 Долина
13:55 Львів 8 Тячів
14:00 Золочів Карлові Вари
14:05 Львів 8 Ужг0Р0Д
14:10 Львів 8 Моршин
14:20 Львів 8 Новий Мізунь
14:25 Львів 8 Задністряни#
14:25 Львів 8 Івано-Франківськ
14:40 Львів 8 Трускавець
14:40 Львів 8 Моршин
14:40 Львів 8 Івано-Франківськ
14:45 Львів 8 Дрогобич
14:45 Трускавець Люблін
14:45 Львів 8 Устилуг#
14:45 Львів 8 Більче#
15:00 Львів 8 Перегінськ#
15:00 Львів 8 Східниця
15:00 Львів 8 Полянка#
15:00 Львів 8 Одеса
15:00 Львів 8 Яремче
15:20 Львів 8 Моршин
15:25 Львів 8 Трускавець
15:35 Львів 8 Івано-Франківськ
15:40 Львів 8 Моршин
15:40 Львів 8 Підбуж#
16:00 Львів 8 Трускавець
16:05 Львів 8 Моршин
16:10 Львів 8 Дрогобич
16:10 Львів 8 Полянка#
16:24 Львів 8 Черкаси#
16:25 Львів 8 Східниця
16:30 Львів 8 Гніздичів#
16:30 Львів 8 Кишинів
16:35 Львів 8 Долина
16:35 Львів 8 Солотвино#
16:45 Львів 8 Івано-Франківськ
16:50 Львів 8 Зубриця
17:00 Львів 8 Трускавець
17:15 Львів 8 Зелений Гай+
17:15 Львів 8 Моршин
17:20 Львів 8 Дрогобич
17:25 Львів 8 Долина
17:25 Львів 8 Більче#
17:30 Львів 8 Сусолів#
17:30 Львів 8 Полянка#
17:30 Львів 8 Східниця
17:30 Львів 8 Гніздичів#
17:40 Львів 8 Снятин
17:50 Львів 8 Дрогобич
18:00 Львів 8 Моршин
18:10 Львів 8 Підбуж#
18:25 Львів 8 Долина
18:25 Львів 8 Трускавець
18:35 Львів 8 Варшава
18:40 Львів 8 Калуш
18:40 Львів 8 Гніздичів#
18:40 Львів 8 Дрогобич
18:45 Львів 8 Більче#
18:55 Львів 8 Моршин
18:55 Львів 8 Макунів#
19:00 Львів 8 Полянка#
19:05 Львів 8 Східниця
19:10 Львів 8 Дрогобич
19:15 Львів 8 Никловичі#
19:25 Львів 8 Більче#
19:25 Львів 8 Моршин
19:35 Львів 8 Зелений Гай+
19:40 Львів 8 Циків+
19:40 Львів 8 Дрогобич
19:40 Львів 8 Сусолів#
19:50 Львів 8 Трускавець
20:00 Херсон Познань
20:10 Львів 8 Моршин
20:15 Львів 8 Полянка#
20:20 Львів 8 Дрогобич
20:25 Львів 8 Черкаси#
20:45 Луцьк Трускавець
20:50 Дрогобич Варшава
20:50 Дрогобич Варшава
20:55 Львів 8 Моршин
20:55 Львів 8 Більче#
21:00 Львів 8 Трускавець
21:15 Львів 8 Краків
21:15 Львів 8 Краків
21:40 Львів 8 Моршин
22:05 Львів 8 Варшава
22:15 Львів 8 Київ 1
22:20 Ковель Трускавець
22:45 Луцьк Ужг0Р0Д
23:25 Івано-Франківськ Бидгощ
23:25 Умань Гданськ
23:25 Івано-Франківськ Гданськ
23:25 Умань Гданськ

 

Додати новий коментар

Вхід через Google