Ви є тут

Розклад руху автобусів: автостанція №8 (Львів)

Час відпр. Автовокзал відправлення Кінцевий пункт призначення Автобус Періодичність руху автобусів
00:20 Херсон Гдиня bova ПНСРСБ
00:30 Львів Вроцлав ман_49
00:40 Мог.Подольский Варшава setra
04:50 Львів 8 Славсько Iveco
05:40 Львів 8 Івано-Франківськ БАЗ 079
06:10 Львів 8 Долина БАЗ 079
06:10 Львів 8 Східниця ванхул_52
06:15 Львів 8 Івано-Франківськ БАЗ 079
06:30 Львів 8 Моршин Neoplan
06:35 Львів 8 Івано-Франківськ 2 БАЗ 079
06:40 Львів 8 Дрогобич БАЗ 079  ВС-нет
06:45 Львів 8 Ужг0Р0Д БАЗ 079
06:50 Львів 8 База Відпочинку "Медик" БАЗ 079
06:50 Львів 8 Моршин ман
06:50 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52
07:00 Львів 8 Кути БАЗ 079
07:10 Львів 8 Моршин Neoplan
07:10 Львів 8 Східниця ванхул_52
07:15 Львів 8 Кременецьь БАЗ 079
07:20 Львів 8 Східниця ванхул_52  
07:30 Львів 8 Моршин Neoplan
07:35 Львів 8 Івано-Франківськ БАЗ 079
07:35 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52
07:50 Львів 8 Моршин Neoplan
07:55 Львів 8 Дрогобич БАЗ 079
08:05 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52
08:10 Львів 8 Долина БАЗ 079
08:15 Львів 8 Ковель БАЗ 079
08:15 Моршин Люблін ман  
08:25 Львів 8 Східниця ванхул_52
08:30 Львів 8 Дрогобич БАЗ 079  ВС-нет
08:30 Львів 8 Хуст БАЗ  
08:40 Львів 8 Моршин БАЗ 079
08:40 Львів 8 Чернівці БАЗ 079
08:40 Львів 8 Чернівці Богдан
08:50 Львів 8 Долина Mercedes  ВС-нет
08:50 Львів 8 Славсько Iveco
08:55 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52
09:10 Львів 8 Дрогобич БАЗ 079
09:20 Львів 8 Моршин ман
09:30 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52
09:30 Сокаль Калуш БАЗ 079
09:40 Львів 8 Івано-Франківськ БАЗ 079
09:45 Львів 8 Дрогобич БАЗ 079
09:50 Львів 8 Східниця ванхул_52
10:00 Львів 8 Моршин Neoplan
10:15 Львів 8 Варшава єльч
10:15 Львів 8 Долина ман_35
10:15 Львів 8 Дрогобич БАЗ 079
10:30 Львів 8 Косів Mercedes
10:35 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52  
10:35 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52
10:40 Трускавецьь Ковель БАЗ 079
10:45 Львів 8 Дрогобич БАЗ 079
10:45 Львів 8 Косів БАЗ 079
10:45 Львів 8 Тячів БАЗ 079
10:50 Львів 8 Калуш БАЗ 079
10:50 Львів 8 Моршин Neoplan
10:55 Львів 8 Східниця ванхул_52
11:10 Львів 8 Моршин ман
11:15 Львів 8 Дрогобич БАЗ 079
11:30 Львів 8 Моршин Neoplan
11:30 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52  
11:30 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52
11:45 Львів 8 Дрогобич БАЗ 079
11:50 Львів 8 Моршин Neoplan
12:10 Львів 8 Вижниця БАЗ 079
12:10 Львів 8 Дрогобич БАЗ 079
12:10 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52
12:20 Львів 8 Моршин Neoplan
12:30 Львів 8 Східниця ванхул_52
12:35 Львів 8 Варшава setra
12:40 Львів 8 Моршин Neoplan
12:40 Львів 8 Східниця ванхул_52  
12:50 Львів 8 Долина БАЗ 079  ВС-нет
12:50 Львів 8 Дрогобич БАЗ 079
12:50 Львів 8 Макунів БАЗ 079
13:00 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52
13:00 Львів 8 Хуст БАЗ 079
13:00 Нова Каховка Щецін ман_49
13:20 Львів 8 Дрогобич БАЗ 079
13:20 Львів 8 Моршин Neoplan
13:30 Львів 8 Ворохта БАЗ 079
13:30 Львів 8 Калуш БАЗ 079
13:30 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52
13:45 Київ 1 Прага сканія ЧТ
13:45 Львів 8 Східниця ванхул_52
13:50 Львів 8 Долина ман_55
13:50 Львів 8 Циків БАЗ 079
13:50 Чернівці Щецін bova
13:55 Львів 8 Тячів БАЗ 079
14:00 Золочів Карлові Вари bova ПНЧТ
14:05 Львів 8 Ужг0Р0Д БАЗ 079
14:10 Львів 8 Моршин БАЗ 079
14:10 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52
14:20 Львів 8 Новий Мізунь БАЗ 079  ВС-нет
14:25 Львів 8 Івано-Франківськ БАЗ 079 ВСПТ
14:40 Львів 8 Івано-Франківськ Икарус 250  СБВС-нет
14:40 Львів 8 Моршин Neoplan
14:40 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52
14:45 Львів 8 Дрогобич БАЗ 079
14:45 Львів 8 Устилуг БАЗ 079 ПТВС
14:45 Трускавецьь Люблін ман  
15:00 Вінниця 1 Гданськ ман_49
15:00 Львів 8 Перегінськ ванхул
15:00 Львів 8 Східниця ванхул_52  
15:00 Львів 8 Східниця ванхул_52
15:00 Львів 8 Яремче БАЗ 079
15:20 Львів 8 Моршин БАЗ 079
15:30 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52
15:30 Турка Прага сканія ВТСБ
15:40 Львів 8 Моршин Neoplan
15:40 Львів 8 Підбуж БАЗ 079
15:45 Львів 8 Івано-Франківськ БАЗ 079
15:50 Івано-Франківськ Познань ман_49 СРПТВС
16:00 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52
16:05 Львів 8 Моршин БАЗ 079
16:10 Львів 8 Дрогобич БАЗ 079
16:15 Херсон Щецін ванхул
16:25 Львів 8 Східниця ванхул_52
16:30 Львів 8 Кишинів Setra
16:35 Львів 8 Долина БАЗ 079
16:35 Львів 8 Солотвино БАЗ 079
16:45 Львів 8 Івано-Франківськ БАЗ 079
16:45 Львів 8 Зубриця БАЗ 079
16:50 Львів 8 Славсько Iveco
16:55 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52
17:15 Львів 8 Моршин Neoplan
17:20 Львів 8 Дрогобич БАЗ 079
17:25 Львів 8 Долина Mercedes
17:30 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52
17:40 Львів 8 Чернівці Neoplan
17:50 Львів 8 Дрогобич БАЗ 079
17:55 Львів 8 Східниця ванхул_52
18:00 Львів 8 Моршин Neoplan
18:10 Львів 8 Підбуж БАЗ 079
18:15 Львів 8 Долина ман_35
18:20 Херсон Щецін ман_49
18:30 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52
18:30 Умань Щецін ман_49
18:35 Летичів Познань ман_49
18:35 Львів 8 Варшава setra
18:40 Львів 8 Дрогобич БАЗ 079
18:40 Львів 8 Калуш БАЗ 079
18:55 Львів 8 Макунів БАЗ 079  СБ-нет
18:55 Львів 8 Моршин Neoplan
19:05 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52
19:10 Львів 8 Дрогобич БАЗ 079
19:25 Львів 8 Моршин Neoplan
19:25 Львів 8 Східниця ванхул_52
19:40 Львів 8 Дрогобич БАЗ 079
19:40 Львів 8 Зельона Гура ман_49 СРЧТСБВС
19:40 Львів 8 Циків БАЗ 079
20:00 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52
20:00 Херсон Познань ман_49
20:10 Львів 8 Моршин Neoplan
20:20 Львів 8 Дрогобич БАЗ 079
20:45 Луцьк Трускавецьь БАЗ 079
20:50 Дрогобич Варшава setra
20:55 Львів 8 Моршин Neoplan
21:15 Львів 8 Краків bova
21:15 Львів 8 Краків setra
21:20 Львів 8 Трускавецьь ванхул_52
21:40 Львів 8 Моршин Neoplan
22:05 Львів 8 Варшава setra
22:15 Львів 8 Київ 1 Mercedes
22:20 Ковель Трускавецьь БАЗ 079
22:30 Яремче Познань ман_49 СРСБ
22:40 Івано-Франківськ Свіноуйсьце ман_49
22:45 Долина Лодзь ман_49
22:45 Луцьк Ужг0Р0Д БАЗ 079
23:25 Івано-Франківськ Бидгощ ман_49 ВТСРСБВС
23:25 Івано-Франківськ Бидгощ ман_49 ПНПТ
23:25 Івано-Франківськ Гданськ ман_49  
23:25 Умань Гданськ ман_49 ВС
23:25 Умань Гданськ ванхул ВТ

 

Додати новий коментар

Вхід через Google