Ви є тут

Розклад руху автобусів: автостанція №4 (Львів)

 
Час відпр. Автовокзал відправлення Кінцевий пункт призначення Автобус Періодичність руху автобусів
06:05 Львів 4 Краківець БАЗ 079
06:30 Львів 4 Грушів БАЗ 079
06:40 Львів 4 Оселя БАЗ 079
06:50 Львів 4 Верещиця БАЗ 079
07:00 Львів 4 Поруби БАЗ 079
07:10 Львів 4 Мужиловичі БАЗ 079
07:20 Львів 4 Верещиця БАЗ 079
07:35 Львів 4 Яворів БАЗ 079
07:45 Львів 4 Залужжя БАЗ 079
07:50 Львів 4 Воля Глиницька БАЗ 079
08:00 Львів 4 Верещиця БАЗ 079
08:25 Львів 4 Краківець БАЗ 079
08:30 Львів 4 Мужиловичі БАЗ 079
08:35 Львів 4 Немирів БАЗ 079
08:40 Львів 4 Липовецьь БАЗ 079
08:45 Львів 4 Верещиця БАЗ 079
08:45 Львів 4 Колониці БАЗ 079
08:50 Львів 4 Краківець БАЗ 079
08:50 Львів 4 Макарі БАЗ 079
08:50 Львів 4 Новини БАЗ 079
08:55 Львів 4 Молошковичі БАЗ 079
09:05 Львів 4 Залужжя БАЗ 079
09:10 Львів 4 Смолин БАЗ 079
09:15 Львів 4 Колониці БАЗ 079
09:25 Львів 4 Старичі БАЗ 079
09:35 Львів 4 Краківець БАЗ 079
09:40 Львів 4 Оселя БАЗ 079
09:40 Львів 4 Щеплоти БАЗ 079
09:45 Львів 4 Воля Глиницька БАЗ 079
09:50 Львів 4 Яворів БАЗ 079
09:55 Львів 4 Верещиця БАЗ 079
10:00 Львів 4 Божа Воля БАЗ 079
10:10 Львів 4 Щеплоти БАЗ 079
10:15 Львів 4 Краківець БАЗ 079
10:20 Львів 4 Оселя БАЗ 079
10:20 Львів 4 Яворів БАЗ 079
10:25 Львів 4 Грушів БАЗ 079
10:30 Львів 4 Новини БАЗ 079
10:30 Львів 4 Прилбичі БАЗ 079
10:35 Львів 4 Іваники БАЗ 079
10:35 Львів 4 Старичі БАЗ 079
10:40 Львів 4 Мужиловичі БАЗ 079
10:40 Львів 4 Сарни БАЗ 079
11:00 Львів 4 Іваники БАЗ 079
11:00 Львів 4 Верещиця БАЗ 079
11:00 Львів 4 Яворів БАЗ 079
11:05 Львів 4 Коханівка БАЗ 079
11:10 Львів 4 Липовецьь БАЗ 079
11:15 Львів 4 Оселя БАЗ 079
11:20 Львів 4 Краківець БАЗ 079
11:25 Львів 4 Яворів БАЗ 079
11:30 Львів 4 Середкевичі БАЗ 079
11:35 Львів 4 Пісоцький БАЗ 079
11:35 Львів 4 Поруби БАЗ 079
11:40 Львів 4 Верещиця БАЗ 079
11:40 Львів 4 Яворів БАЗ 079
11:50 Львів 4 Малнів БАЗ 079
12:00 Львів 4 Бунів БАЗ 079
12:05 Львів 4 Немирів БАЗ 079
12:10 Львів 4 Краківець БАЗ 079
12:15 Львів 4 Грушів БАЗ 079
12:20 Львів 4 Глинець БАЗ 079
12:25 Львів 4 Молошковичі БАЗ 079
12:25 Львів 4 Поруби БАЗ 079
12:35 Львів 4 Краківець БАЗ 079
12:40 Львів 4 Поруби БАЗ 079
12:50 Львів 4 Вовча Гора БАЗ 079
12:55 Львів 4 Смолин БАЗ 079
12:55 Львів 4 Старичі БАЗ 079
13:00 Львів 4 Верещиця БАЗ 079
13:05 Львів 4 Воля Любинська БАЗ 079
13:05 Львів 4 Мужиловичі БАЗ 079
13:15 Львів 4 Грушів БАЗ 079
13:15 Львів 4 Середкевичі БАЗ 079
13:25 Львів 4 Верещиця БАЗ 079
13:25 Львів 4 Воля Глиницька БАЗ 079
13:30 Львів 4 Бунів БАЗ 079
13:30 Львів 4 Яворів БАЗ 079
13:40 Львів 4 Колониці БАЗ 079
13:50 Львів 4 Оселя БАЗ 079
13:55 Львів 4 Немирів БАЗ 079
14:00 Львів 4 Верещиця БАЗ 079
14:05 Львів 4 Яворів БАЗ 079
14:10 Львів 4 Залужжя БАЗ 079
14:10 Львів 4 Мужиловичі БАЗ 079
14:10 Львів 4 Щеплоти БАЗ 079
14:15 Львів 4 Краківець БАЗ 079
14:20 Львів 4 Яворів БАЗ 079
14:25 Львів 4 Новини БАЗ 079
14:30 Львів 4 Старичі БАЗ 079
14:35 Львів 4 Колониці БАЗ 079
14:40 Львів 4 Верещиця БАЗ 079
14:40 Львів 4 Смолин БАЗ 079
14:45 Львів 4 Краківець БАЗ 079
14:45 Львів 4 Яворів БАЗ 079
14:50 Львів 4 Залужжя БАЗ 079
14:55 Львів 4 Воля Глиницька БАЗ 079
15:00 Львів 4 Яворів БАЗ 079
15:10 Львів 4 Щеплоти БАЗ 079
15:20 Львів 4 Іваники БАЗ 079
15:25 Львів 4 Краківець БАЗ 079
15:30 Львів 4 Грушів БАЗ 079
15:35 Львів 4 Прилбичі БАЗ 079
15:40 Львів 4 Яворів БАЗ 079
15:45 Львів 4 Оселя БАЗ 079
15:55 Львів 4 Поруби БАЗ 079
16:00 Львів 4 Верещиця БАЗ 079
16:05 Львів 4 Коханівка БАЗ 079
16:10 Львів 4 Бунів БАЗ 079
16:10 Львів 4 Старичі БАЗ 079
16:20 Львів 4 Краківець БАЗ 079
16:25 Львів 4 Яворів БАЗ 079
16:35 Львів 4 Немирів БАЗ 079
16:35 Львів 4 Поруби БАЗ 079
16:40 Львів 4 Липовецьь БАЗ 079
16:45 Львів 4 Сарни БАЗ 079
16:45 Львів 4 Яворів БАЗ 079
16:50 Львів 4 Божа Воля БАЗ 079
16:55 Львів 4 Новини БАЗ 079
17:00 Львів 4 Верещиця БАЗ 079
17:00 Львів 4 Глинець БАЗ 079
17:05 Львів 4 Мужиловичі БАЗ 079
17:05 Львів 4 Яворів БАЗ 079
17:10 Львів 4 Краківець БАЗ 079
17:15 Львів 4 Середкевичі БАЗ 079
17:20 Львів 4 Макарі БАЗ 079
17:20 Львів 4 Яворів БАЗ 079
17:25 Львів 4 Поруби БАЗ 079
17:30 Львів 4 Іваники БАЗ 079
17:30 Львів 4 Верещиця БАЗ 079
17:35 Львів 4 Яворів БАЗ 079
17:40 Львів 4 Пісоцький БАЗ 079
17:45 Львів 4 Оселя БАЗ 079
17:50 Львів 4 Воля Любинська БАЗ 079
18:00 Львів 4 Грушів БАЗ 079
18:00 Львів 4 Старичі БАЗ 079
18:05 Львів 4 Смолин БАЗ 079
18:10 Львів 4 Краківець БАЗ 079
18:15 Львів 4 Колониці БАЗ 079
18:20 Львів 4 Вовча Гора БАЗ 079
18:20 Львів 4 Оселя БАЗ 079
18:25 Львів 4 Яворів БАЗ 079
18:30 Львів 4 Залужжя БАЗ 079
18:30 Львів 4 Молошковичі БАЗ 079
18:35 Львів 4 Липовецьь БАЗ 079
18:40 Львів 4 Малнів БАЗ 079
18:45 Львів 4 Середкевичі БАЗ 079
18:50 Львів 4 Верещиця БАЗ 079
18:50 Львів 4 Мужиловичі БАЗ 079
18:55 Львів 4 Краківець БАЗ 079
18:55 Львів 4 Немирів БАЗ 079
19:00 Львів 4 Бунів БАЗ 079
19:10 Львів 4 Воля Глиницька БАЗ 079
19:20 Львів 4 Щеплоти БАЗ 079
19:25 Львів 4 Оселя БАЗ 079
19:30 Львів 4 Прилбичі БАЗ 079
19:35 Львів 4 Воля Глиницька БАЗ 079
19:40 Львів 4 Грушів БАЗ 079
19:45 Львів 4 Яворів БАЗ 079
19:50 Львів 4 Верещиця БАЗ 079
20:00 Львів 4 Старичі БАЗ 079
20:05 Львів 4 Бунів БАЗ 079
20:15 Львів 4 Поруби БАЗ 079
20:25 Львів 4 Новини БАЗ 079
20:50 Львів 4 Липовецьь БАЗ 079
21:10 Львів 4 Новини БАЗ 079
21:20 Львів 4 Мужиловичі БАЗ 079
21:20 Львів 4 Старичі БАЗ 079
22:00 Львів 4 Залужжя БАЗ 079
Додати новий коментар

Вхід через Google