Ви є тут

Розклад руху автобусів: автостанція №4 (Львів)

 
Час відпр. Автовокзал відправлення Кінцевий пункт призначення Автобус Періодичність руху автобусів
по автовокзалу Львів 4
06:05 Львів 4 Краківець БАЗ-079 щоденно
06:30 Львів 4 Грушів БАЗ-079 щоденно
06:40 Львів 4 Оселя БАЗ-079 щоденно
06:50 Львів 4 Верещиця БАЗ-079 щоденно
07:00 Львів 4 Поруби БАЗ-079 щоденно
07:10 Львів 4 Мужиловичі БАЗ-079 щоденно
07:20 Львів 4 Верещиця БАЗ-079 щоденно
07:35 Львів 4 Яворів БАЗ-079 щоденно
07:45 Львів 4 Залужжя БАЗ-079 щоденно
07:50 Львів 4 Воля Глиницька БАЗ-079 щоденно
08:00 Львів 4 Верещиця БАЗ-079 щоденно
08:25 Львів 4 Краківець БАЗ-079 щоденно
08:30 Львів 4 Мужиловичі БАЗ-079 щоденно
08:35 Львів 4 Немирів БАЗ-079 щоденно
08:40 Львів 4 Липовецьь БАЗ-079 щоденно
08:45 Львів 4 Верещиця БАЗ-079 щоденно
08:45 Львів 4 Колониці БАЗ-079 щоденно
08:50 Львів 4 Краківець БАЗ-079 щоденно
08:50 Львів 4 Макарі БАЗ-079 щоденно
08:50 Львів 4 Новини БАЗ-079 щоденно
08:55 Львів 4 Молошковичі БАЗ-079 щоденно
09:05 Львів 4 Залужжя БАЗ-079 щоденно
09:10 Львів 4 Смолин БАЗ-079 щоденно
09:15 Львів 4 Колониці БАЗ-079 щоденно
09:25 Львів 4 Старичі БАЗ-079 щоденно
09:35 Львів 4 Краківець БАЗ-079 щоденно
09:40 Львів 4 Оселя БАЗ-079 щоденно
09:40 Львів 4 Щеплоти БАЗ-079 щоденно
09:45 Львів 4 Воля Глиницька БАЗ-079 щоденно
09:50 Львів 4 Яворів БАЗ-079 щоденно
09:55 Львів 4 Верещиця БАЗ-079 щоденно
10:00 Львів 4 Божа Воля БАЗ-079 щоденно
10:10 Львів 4 Щеплоти БАЗ-079 щоденно
10:15 Львів 4 Краківець БАЗ-079 щоденно
10:20 Львів 4 Оселя БАЗ-079 щоденно
10:20 Львів 4 Яворів БАЗ-079 щоденно
10:25 Львів 4 Грушів БАЗ-079 щоденно
10:30 Львів 4 Новини БАЗ-079 щоденно
10:30 Львів 4 Прилбичі БАЗ-079 щоденно
10:35 Львів 4 Іваники БАЗ-079 щоденно
10:35 Львів 4 Старичі БАЗ-079 щоденно
10:40 Львів 4 Мужиловичі БАЗ-079 щоденно
10:40 Львів 4 Сарни БАЗ-079 щоденно
11:00 Львів 4 Іваники БАЗ-079 щоденно
11:00 Львів 4 Верещиця БАЗ-079 щоденно
11:00 Львів 4 Яворів БАЗ-079 щоденно
11:05 Львів 4 Коханівка БАЗ-079 щоденно
11:10 Львів 4 Липовецьь БАЗ-079 щоденно
11:15 Львів 4 Оселя БАЗ-079 щоденно
11:20 Львів 4 Краківець БАЗ-079 щоденно
11:25 Львів 4 Яворів БАЗ-079 щоденно
11:30 Львів 4 Середкевичі БАЗ-079 щоденно
11:35 Львів 4 Пісоцький БАЗ-079 щоденно
11:35 Львів 4 Поруби БАЗ-079 щоденно
11:40 Львів 4 Верещиця БАЗ-079 щоденно
11:40 Львів 4 Яворів БАЗ-079 щоденно
11:50 Львів 4 Малнів БАЗ-079 щоденно
12:00 Львів 4 Бунів БАЗ-079 щоденно
12:05 Львів 4 Немирів БАЗ-079 щоденно
12:10 Львів 4 Краківець БАЗ-079 щоденно
12:15 Львів 4 Грушів БАЗ-079 щоденно
12:20 Львів 4 Глинець БАЗ-079 щоденно
12:25 Львів 4 Молошковичі БАЗ-079 щоденно
12:25 Львів 4 Поруби БАЗ-079 щоденно
12:35 Львів 4 Краківець БАЗ-079 щоденно
12:40 Львів 4 Поруби БАЗ-079 щоденно
12:50 Львів 4 Вовча Гора БАЗ-079 щоденно
12:55 Львів 4 Середина БАЗ-079 щоденно
12:55 Львів 4 Старичі БАЗ-079 щоденно
13:00 Львів 4 Верещиця БАЗ-079 щоденно
13:05 Львів 4 Воля Любинська БАЗ-079 щоденно
13:05 Львів 4 Мужиловичі БАЗ-079 щоденно
13:15 Львів 4 Грушів БАЗ-079 щоденно
13:15 Львів 4 Середкевичі БАЗ-079 щоденно
13:25 Львів 4 Верещиця БАЗ-079 щоденно
13:25 Львів 4 Воля Глиницька БАЗ-079 щоденно
13:30 Львів 4 Бунів БАЗ-079 щоденно
13:30 Львів 4 Яворів БАЗ-079 щоденно
13:40 Львів 4 Колониці БАЗ-079 щоденно
13:50 Львів 4 Оселя БАЗ-079 щоденно
13:55 Львів 4 Немирів БАЗ-079 щоденно
14:00 Львів 4 Верещиця БАЗ-079 щоденно
14:05 Львів 4 Яворів БАЗ-079 щоденно
14:10 Львів 4 Залужжя БАЗ-079 щоденно
14:10 Львів 4 Мужиловичі БАЗ-079 щоденно
14:10 Львів 4 Щеплоти БАЗ-079 щоденно
14:15 Львів 4 Краківець БАЗ-079 щоденно
14:20 Львів 4 Яворів БАЗ-079 щоденно
14:25 Львів 4 Новини БАЗ-079 щоденно
14:30 Львів 4 Старичі БАЗ-079 щоденно
14:35 Львів 4 Колониці БАЗ-079 щоденно
14:40 Львів 4 Верещиця БАЗ-079 щоденно
14:40 Львів 4 Смолин БАЗ-079 щоденно
14:45 Львів 4 Краківець БАЗ-079 щоденно
14:45 Львів 4 Яворів БАЗ-079 щоденно
14:50 Львів 4 Залужжя БАЗ-079 щоденно
14:55 Львів 4 Воля Глиницька БАЗ-079 щоденно
15:00 Львів 4 Яворів БАЗ-079 щоденно
15:10 Львів 4 Щеплоти БАЗ-079 щоденно
15:20 Львів 4 Іваники БАЗ-079 щоденно
15:25 Львів 4 Краківець БАЗ-079 щоденно
15:30 Львів 4 Грушів БАЗ-079 щоденно
15:35 Львів 4 Прилбичі БАЗ-079 щоденно
15:40 Львів 4 Яворів БАЗ-079 щоденно
15:45 Львів 4 Оселя БАЗ-079 щоденно
15:55 Львів 4 Поруби БАЗ-079 щоденно
16:00 Львів 4 Верещиця БАЗ-079 щоденно
16:05 Львів 4 Коханівка БАЗ-079 щоденно
16:10 Львів 4 Бунів БАЗ-079 щоденно
16:10 Львів 4 Старичі БАЗ-079 щоденно
16:20 Львів 4 Краківець БАЗ-079 щоденно
16:25 Львів 4 Яворів БАЗ-079 щоденно
16:35 Львів 4 Немирів БАЗ-079 щоденно
16:35 Львів 4 Поруби БАЗ-079 щоденно
16:40 Львів 4 Липовецьь БАЗ-079 щоденно
16:45 Львів 4 Сарни БАЗ-079 щоденно
16:45 Львів 4 Яворів БАЗ-079 щоденно
16:50 Львів 4 Божа Воля БАЗ-079 щоденно
16:55 Львів 4 Новини БАЗ-079 щоденно
17:00 Львів 4 Верещиця БАЗ-079 щоденно
17:00 Львів 4 Глинець БАЗ-079 щоденно
17:05 Львів 4 Мужиловичі БАЗ-079 щоденно
17:05 Львів 4 Яворів БАЗ-079 щоденно
17:10 Львів 4 Краківець БАЗ-079 щоденно
17:15 Львів 4 Середкевичі БАЗ-079 щоденно
17:20 Львів 4 Макарі БАЗ-079 щоденно
17:20 Львів 4 Яворів БАЗ-079 щоденно
17:25 Львів 4 Поруби БАЗ-079 щоденно
17:30 Львів 4 Іваники БАЗ-079 щоденно
17:30 Львів 4 Верещиця БАЗ-079 щоденно
17:35 Львів 4 Яворів БАЗ-079 щоденно
17:40 Львів 4 Пісоцький БАЗ-079 щоденно
17:45 Львів 4 Оселя БАЗ-079 щоденно
17:50 Львів 4 Воля Любинська БАЗ-079 щоденно
18:00 Львів 4 Грушів БАЗ-079 щоденно
18:00 Львів 4 Старичі БАЗ-079 щоденно
18:05 Львів 4 Середина БАЗ-079 щоденно
18:10 Львів 4 Краківець БАЗ-079 щоденно
18:15 Львів 4 Колониці БАЗ-079 щоденно
18:20 Львів 4 Вовча Гора БАЗ-079 щоденно
18:20 Львів 4 Оселя БАЗ-079 щоденно
18:25 Львів 4 Яворів БАЗ-079 щоденно
18:30 Львів 4 Залужжя БАЗ-079 щоденно
18:30 Львів 4 Молошковичі БАЗ-079 щоденно
18:35 Львів 4 Липовецьь БАЗ-079 щоденно
18:40 Львів 4 Малнів БАЗ-079 щоденно
18:45 Львів 4 Середкевичі БАЗ-079 щоденно
18:50 Львів 4 Верещиця БАЗ-079 щоденно
18:50 Львів 4 Мужиловичі БАЗ-079 щоденно
18:55 Львів 4 Краківець БАЗ-079 щоденно
18:55 Львів 4 Немирів БАЗ-079 щоденно
19:00 Львів 4 Бунів БАЗ-079 щоденно
19:10 Львів 4 Воля Глиницька БАЗ-079 щоденно
19:20 Львів 4 Щеплоти БАЗ-079 щоденно
19:25 Львів 4 Оселя БАЗ-079 щоденно
19:30 Львів 4 Прилбичі БАЗ-079 щоденно
19:35 Львів 4 Воля Глиницька БАЗ-079 щоденно
19:40 Львів 4 Грушів БАЗ-079 щоденно
19:45 Львів 4 Яворів БАЗ-079 щоденно
19:50 Львів 4 Верещиця БАЗ-079 щоденно
20:00 Львів 4 Старичі БАЗ-079 щоденно
20:05 Львів 4 Бунів БАЗ-079 щоденно
20:15 Львів 4 Поруби БАЗ-079 щоденно
20:25 Львів 4 Новини БАЗ-079 щоденно
20:50 Львів 4 Липовецьь БАЗ-079 щоденно
21:10 Львів 4 Новини БАЗ-079 щоденно
21:20 Львів 4 Мужиловичі БАЗ-079 щоденно
21:20 Львів 4 Старичі БАЗ-079 щоденно
22:00 Львів 4 Залужжя БАЗ-079 щоденно
Додати новий коментар

Вхід через Google