Сотні львів’ян уже прийшли попрощатися з відомим лікарем та громадським діячем Ігорем Геричем, який раптово пішов з життя 15 червня.
Прощання відбувається сьогодні в церкві Пресвятої Трійці на вул. Тершаківців. Люди безперервно приходять до храму з квітами, щоб віддати шану видатному хірургу, доктору медичних наук, професору, завідувачу кафедри хірургії №1 ЛНМУ ім. Данила Галицького, ветерану Афганістану Ігорю Геричу.
О 14.00 розпочався заупокійний парастас. Після цього домовину з тілом повезуть на батьківщину Ігоря Герича в Турку. Похорон відбудеться в Турці завтра.
Нагадаємо, Ігор Герич раптово помер у неділю, 15 червня. Громада міста Львова висловлює співчуття рідним, близьким відомого лікаря та громадського діяча. Світла пам’ять про Ігоря Герича назавжди збережеться в серцях тих, хто мав честь з ним працювати та спілкуватись
- 1 просмотр


