Голова Львівської обласної організації Партії регіонів Петро Писарчук готовий розділити відповідальність за ситуацію в регіоні з новим керівником Львівської ОДА Віктором Шемчуком.
Писарчук привітав нового губернатора з призначенням та запевнив, що партійці Львівщини готові до співпраці і спільного вирішення проблем області. Про це він сказав журналістам, коментуючи призначення Шемчука.
«Обласна партійна організація вибудовувати свої стосунки з новим головою ОДА на принципах законності та партнерства. Відповідальність за ситуацію в регіоні нам доведеться розділити, оскільки Партія регіонів все ж є провладною політичною силою », - сказав керівник львівських регіоналів в інтерв'ю місцевому« Львівському порталу ».
Як зазначив Писарчук, з деяких причин у нього не склалися стосунки з уже колишнім губернатором Михайлом Костюком.
«У нас були дискусії з приводу певних кадрових призначень і спроби пана Костюка розколоти обласну партійну організацію. Хоча на початку його роботи на посаді голови ЛОДА я пропонував йому вступити в Партію регіонів і брати активну участь у розвитку обласної партійної організації, але згоди з його боку я не отримав », - пояснив Писарчук сварку c екс-губернатором.
Те, що Шемчук був соратником Юрія Луценка і нардепом від «Нашої України», Писарчук сприймає позитивно: «Новий губернатор в минулому представляв саме ті політичні сили, які активно підтримували галичани протягом останніх років. Тому хотілося б вірити, що відтепер в регіоні настане спокій і стабільність, конструктивне співробітництво всіх політичних сил, яке потрібно хоча б для того, щоб привести в порядок вкрай зруйновані автодороги Львівщини ».
Але, за словами Писарчука, останнім часом заїжджі козачки чимало зробили для дискредитації обласної партійної організації.
«Керівники деяких силових структур, не знаючи специфіки регіону, дозволяють собі давати оцінки роботі обласної партійної організації, явно на руку нашим політичним опонентам. Наприклад, не будучи навіть знайомим з народним депутатом з мого рідного району Лідією Котеляк (нардеп від «Батьківщини» - ред.), Високі генеральські чини приписують мені мало не інтимні стосунки з нею », - обурився він.
- 1 просмотр